O Firmě - Krbové kamny bez kouře

Cena:
/>

komentáře
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Přejít na obsah

Historie

Zkušenosti od roku 1922


«Naše heslo zní kvalita za rozumnou cenu»

_______________________________________________________________________________________________________________________________________


Společnost Kirjakov se na začátku zabývala nákup a prodej koně a luxusní dopravu na svatby kočárem.
Firma byla založena v roce 1922 pánem Kirjakem Djakovem ve vesničce Čerkovna (obec Provadia) v Bulharsku.

V roce 1937 jeho syn, mistr Georgi Kirjakov založil dlouhou mlékárenskou tradici nejdřív v soukromé mlékárny jako učeň a po druhé světové válce v socialistické mlékárny kde se denne zpracovávalo 10 tun mléka.

V roce 1949 se stal mistr mlékárenské výroby.
Za svou dlouholetou praxi byl oceněn prestižními cenami.

Po revoluci v roce 1995 byla ve vesničce Čerkovna otevřená rodinná soukromá mlékárna s kapacitou 4 tun.
Své zkušenosti z mlékárenské výroby zde předal svého vnuka, mistra Georgie Milcheva který tu pracoval jako manažer a technolog mlékárny.

V roce 2005 pán Georgi Milchev v České republice založil mezinárodní společnost Milex na dovoz mléčné výrobky a uzenin nejvyšší kvality z Bulharska.
Postupně se sortiment z Bulharská rozšířil na marmelády, med, olivové oleje, nápoje a kosmetiku s růžovým olejem.

Pán Georgi Milchev vystudoval střední průmyslovou školu veterinární a zootechnickou, v oboru hospodářská zvířata a mlékárenství. Posleze absolvoval zkoušky na šéf kuchaře.

Dnes firma Bulgarica provozuje síť maloobchodního i velkoobchodního prodeje. Výrobky dodáváme do řady obchodů a také je možné si je koupit i přímo u nás.
Jsme výhradní dovozce bulharských specialit a delikates značek Ravnogor a Rose Drops pro Český a Slovenský trh.
Informace


Na českém trhu firma působí již od roku 2005 s prvotním cílem nabídnout našim zákazníkům opravdu kvalitní produkty s vynikajícím poměrem kvality a ceny, navíc v dobře dostupných prodejních místech.

Naší filosofii vystihují zejména tyto základní principy:

1. NEKOMPROMISNÍ KVALITA
Prodáváme pouze produkty, o jejichž kvalitě jsme na 100% přesvědčeni. Před-výběr děláme za Vás a šetříme tak Váš čas a peníze.
2. VLASTNÍ DOVOZ
Prostřednictvím převážně vlastního dovozu a jejich přímého prodeje koncovým zákazníkům dosahujeme atraktivních prodejních cen, které se blíží maloobchodním cenám při nákupu „od sklepa“.
3. PROFESIONALITA PERSONÁLU
Můžeme se pochlubit profesionalitou personálu, která těžko hledá v domácí konkurenci srovnání – personál prodejen zná nabízené produkty prostřednictvím pravidelných degustací.
4. MOŽNOST VRÁCENÍ & VÝMĚNY
Samozřejmostí u nás je náhrada vadného zboží (při řádném prokázání). Ale jelikož jsme o kvalitě námi prodávaných produktů opravdu přesvědčeni, rádi vezmeme nepoškozené/neotevřené zboží v rozumné době zpět či vyměníme v kterékoli naší prodejně.
5. SPECIALIZACE
Soustředíme se především na privátní a firemní klientelu prostřednictvím vlastních prodejen či přímých dodávek.

Věříme, že Vás naše nabídka zaujme a těšíme se naviděnou!

Váš tým Bulgarica / bulharská mlékárna___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

První generace
Kirjak Djakov
Kirjak Djakov
Druhá generace
Georgi Kirjakov
Georgi Kirjakov
Třetí generace
Milcho Kirjakov
Milcho Kirjakov
Čtvrtá generace
Georgi Milchev
Georgi Milchev
Pátá generace
Diyan Stefanov
Diyan Stefanov
Podmínky
GDPR
Komentáře
tel. +420 776375375
Návrat na obsah
Web Analytics