Navštivte Bulharsko a vychutnejte si léto
Varna počasi
Land Art
Přejít na obsah
Rezervace ubytování
ubytování ve Varne od 250 Kč/nocRezervace letenek / jízdenek
levné cestování letadlem/autobusem po celé EvropěVÍTEJTE
Rezervujte si soukromé ubytování přímo u majitele

Vítejte v apartmanu Daisy! Nachází se v širokém centru města Varna. V blízkosti apartmánu najdete Galerie Mall Varna, mnoho restaurací, zábavních míst, bazén, dětské hřiště, kostel a další. Vedle budovy je k dispozici bezplatné parkoviště a čerpací stanice.

Během svého pobytu ve Varne si mužete vychutnat celou řadu přírodních a historických zajímavostí v okolí Varna - římských lázní, historické muzejní komplex „Kamenný les“ v mořské zahrady, výlety na moře, delfínarium, akvárium, planetárium. V areálu letoviska Zlaté písky můžete navštívit komplex kláštera Aladža manastyr. Na sever je palác rumunské princezny Maria Edinburgh a slavné botanické zahrady, které se nacházejí v Balčiku. Město má křišťálově čistý mořský vzduch s vysokou ionizací a bez náhlých teplotních výkyvů.

Byt má dva dvoulůžkové pokoje a je vhodný pro ubytování dvou rodin nebo velké rodiny s možností ubytovat třetí osobu ve dvoulůžkovém pokoji.

Vlastnosti: topení, klimatizace, televizor, satelit, internet, lednice, sprcha/wc, pračka, balkon, žehlička, fen a t.d.Rezervace pokoj 01
Rezervace pokoj 02
Návrat na obsah
Web Analytics