Micelární voda 20+ / Biofresh Nat'Aura - Bulharské speciality

Cena:
/>

bulharské speciality
saláty
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Přejít na obsah
Kosmetika > NatAura
Micelární voda 20+ / Biofresh Nat'Aura

Micelární voda 20+
Biofresh Nat'Aura Pearls

Obsah:
100 ml
Kód: 03015001
EAN:
V
ýrobce: Biofresh Ltd.
Země původu: Bulharsko

__________________________________________________

Výrobce: Biofresh Ltd.
Série: Nat'Aura
Kód: 03015001
Obsah: XX ml

Tento produkt není k dispozici.
300 Kč
Přidat

__________________________________________________

Biofresh Cosmetics
Biofresh Cosmetics
Biofresh Cosmetics
Biofresh Cosmetics
Biofresh Cosmetics
Biofresh Cosmetics

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

NAT'AURA přírodní čistící micelární voda s růžovým olejem a bio echinaceou


 Inovativní micelární voda, která kombinuje čistící účinky přírodních extraktů shikakai a mýdlovníku se schopností micel zachytit nečistoty na pleti.
 Tato micelární voda byla vyrobena tak, aby v jediném kroku dokázala odstranit nečistoty z jemné pokožky na tváři. Dokáže očistit make-up včetne voděodolných líčidel a kožní maz bez nutnosti použít další přípravky.
 Micely - miniaturní částice - olejové molekuly na sebe vážou nečistoty a vtahují je do svého středu. Na povrhu pleti tak zůstává jenom čistá voda. Tento způsob čistění pleti zaručuje zachování přirozené ochranné bariéry kůže.

Hlavní složky této micelární vody jsou:
- Růžový olej
- Bio organický extrakt z Echinacei (třapatka nachová)
- Organický olej z prvosenky (petrklíče)
- Extrakt z keře Shikakai
- Extrakt z Nisarg (mýdelník - Sapindus)

Keř Shikakai (Acacia concinna) je keř rostoucí na teplých, suchých pláních jihoasijských zemí. Jde o velmi hojně zastoupenou rostlinu zejména v Indii. Lidé, kteří měli přístup k tomuto keři - stromu, používali plody tohoto stromu k mytí vlasů. Plodem jsou lusky, ty se sbírají suché a mele se z nich prášek. Lusky jsou bohaté na saponiny (které způsobují velmi dobré mycí vlastnosti tohoto produktu).
Velmi zajímavé jsou studie, které potvrzují velmi dobré antimykotické a antibakteriální vlastnosti výtažků ze Shikakai.
Exktrakt z keře Shikakai má neutrální PH, čistí, obnovuje a hydratuje pleť. Extrakt dále obsahuje saponiny, které působí jako čistící složka a flavonoidy, které jsou antioxidanty.

 Bio organický extrakt z Echinacei (třapatka nachová) má zklidňující, antiseptické účinky. Dochází k regeneraci, zlepšení tonusu, prokrvení a pružnosti pokožky. Přípravek posiluje přirozenou kožní bariéru proti bakteriím, plísním a kvasinkám. Podporují hojení ekzémů a popálenin.

Organický olej z prvosenky vyživuje pokožku, má zklidňující a protizánětlivý účinek. Olej vitalizuje pleť při poruchách překrvení a celulitidě. Prokrvení tonizuje a revitalizuje unavenou a povadlou nebo stárnoucí pleť.
Extrakt z mýdelníku (Nisarg) je přírodní extrakt z plodů mýdelníka - stromu, bohatého na přírodní saponiny, které tvoří velkorysou, stabilní pěnu, která byla používána po staletí pro své přírodní čistící schopnosti. Kromě toho má několik výhod oproti běžným syntetickým produktům:
• protizánětlivé účinky, pH je dáno v souladu s přirozeným pH pokožky, čímž se zabránilo podráždění a suchosti spojené s některými syntetickými látkami.
• antimikrobiální a protiplísňové vlastnosti včetně aktivit proti některým kvasinkám spojených s lupy.
• biologicky rozložitelný tedy šetrnější k životnímu prostředí.

Růžový olej - pozvolnou macerací okvětních lístků Damascenské růže docílíme velmi kvalitní a biologicky účinný - růžový olej. Jedná se o jeden z nejluxusnějších olejů používaných v kosmetice. Velmi aktivně zvyšuje elasticitu a tonus pokožky. Zpevňuje, hydratuje, vyživuje a regeneruje. Pokožku zrelaxuje a očistí. O tomto oleji se dá jednoduše říci, že Vaši pleť udrží mladistvou a svěží.

Použití: Aplikujte ráno a večer pomocí kosmetického tamponu na obličej a oči.

Složení: rosa damascena flower water**,caprylic/capric glucoside*,olive oil polyglycerlyl-4 esters*,erythritol*,glycerin**,aqua,acacia concinna fruit extract*,echinacea purpurea root extract**,1,2-hexanediol, caprylyl glycol,sapindus mukurossi fruit extract*,oenothera biennis oil**,citrus paradisi seed extract*,rosa damascena flower oil**,geraniol**,citronellol**
* přírodní složka, schválena pro použití v přírodní kosmetice
** organická složka, schválena pro použití v přírodní a organické kosmeticeUživatelské recenze tohoto produktu

Návrat na obsah
Web Analytics