Hluboko čisticí pleťová maska 20+ / Biofresh Nat'Aura - Bulharské speciality

Cena:
/>

bulharské speciality
saláty
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Přejít na obsah
Kosmetika > NatAura
Hluboko čisticí pleťová maska 20+ / Biofresh Nat'Aura

Hluboko čisticí pleťová maska 20+
Biofresh Nat'Aura Pearls

Obsah: 75
ml
Kód: 03014001
EAN:
V
ýrobce: Biofresh Ltd.
Země původu: Bulharsko

__________________________________________________

Výrobce: Biofresh Ltd.
Série: Nat'Aura
Kód: 03014001
Obsah:75 ml

Tento produkt není k dispozici.
400 Kč
Přidat

__________________________________________________

Biofresh Cosmetics
Biofresh Cosmetics
Biofresh Cosmetics
Biofresh Cosmetics
Biofresh Cosmetics
Biofresh Cosmetics

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Přírodní koncept pro zářivou a svěží kůže. Více aktivní formule účinně čistí póry a odstraňuje toxiny. Bílý a zelený jíl zařazen mezi složkami absorbuje nečistoty z nejhlubších úrovní dermisu a nahrazuje cennými stopovými prvky. Po použití, pleť je vyjasněna a kůže změkne a oživil.

 
OBSAHUJE:


97%
přírodní složky
34% organických složek- BIO pupalkový olej ** - regeneruje pokožku, stimuluje tvorbu nových buněk. Pomáhá obnovit pokožku na buněčné úrovni. Zlepšuje vitalitu a elasticitu pokožky a dělá ji pevnější. Pomáhá zesvětlit tmavé kruhy pod očima.

- BIO Bambucké máslo ** - vyživuje, regeneruje, hydratuje, chrání pokožku a obnovuje její přirozenou rovnováhu. Přírodní UV filtr. Při styku s kůží zanechává hedvábný pocit.

- BIO Výtažek z echinacey ** - zklidňuje podrážděnou pokožku a snižuje škodlivé účinky na denní agresorů životního prostředí. Stimuluje kožní procesy pomoci při syntéze důležitých buněčných složek / kyseliny hyaluronové, sirtuins apod /. Rozjasňuje pleť a tón pleti, vyhlazuje jemné linky a vrásky.

- NG EVERMAT® * - reguluje sekreci kožního mazu, zmenšuje velikost pórů, mattifies pokožku a účinně potlačuje nežádoucí lesk **.

Certifikované BIO složky pro použití v přírodních a bio kosmetika *
Přírodní látka, schválené pro použití v přírodních a bio kosmetika
**


Uživatelské recenze tohoto produktu

Návrat na obsah
Web Analytics