Jogurtová probiotická kosmetika Biofresh s Lactobacillus Bulgaricus - Bulharské speciality

Cena:
/>

bulharské speciality
saláty
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Přejít na obsahYOGHURT OF BULGARIA

Přírodní kosmetika s probiotickou kulturou a růžovým olejem

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Pravděpodobně budete překvapeni, že nejnovějším trendem v kosmetice není množství extravagantních složek, které si spotřebitelé mohou jen stěží dovolit, nebo špičkové vědecké úspěchy, které jsou téměř nepochopitelné pro lidi. Ukazuje se, že v současné době nejžádanější a atraktivní přísady jsou jednoduché přírodní složky s dopadem na zdraví a krásu pokožky, což bylo prokázáno už dávno. To platí zcela jistě, pokud jde o přírodní produkty - příroda nabízí vlastnosti složek, které moderní technologie stále nemůže předčit. BIO FRESH LTD. uvádí na trh svou nejnovější řadu kosmetických výrobků, jogurt z Bulharska, jedinečný přístup k udržení zdraví, vitality a krásy vaší pokožky. Na základě principu "Všechno nové" naše nejnovější řada kosmetických jogurtů z BULHARSKA kombinuje dvě z nejjedinečnějších přírodních elixírů na světě - bulharský jogurt a bulharský růžový olej. Bulharský jogurt a bulharský růžový olej se staly vizitkou Bulharska. Naštěstí oba patří mezi jedinečné přírodní elixíry nalezené na světě. Přínosy pro zdraví mléčných výrobků byly uznány mnoha starověkých kulturách. Mléko a mléčné výrobky byly známé v bulharských zemích před více než 7000 lety, v dobách Thracian. Oni vytvořili jogurt, Thracian slovo znamená zdraví z mléka. Trákové získali jogurt tím, že produkovali kyselinu mléčnou bakteriální kultury ze zelených řas. Lactobacillus používaný v kvašení bulharského jogurtu byl izolován v roce 1905 bulharským studentem medicíny S. Grigorovem s názvem Lactobacillus bulgaricus. Dnes probiotický jogurt je uznáván svými mnohostrannými příznivými účinky na lidské zdraví. Mezi probiotiky jsou živé mikroorganismy, které, pokud jsou užívány v izolované podobě, nebo s konzumací některých potravin, mají příznivý vliv na střevní mikroflóru a imunitní systém. Získává se destilací z Olejnaté růže Rosa Damascena, je také odkazován jako "královna květin", bulharský růžový olej je nejcennější a velmi požadovaný esenciální olej na světě. Obsahuje přes 300 neocenitelných látek s blahodárným účinkem na lidský organismus, což je důležitý elixír, který se používá v kosmetickém, farmaceutickém a potravinářském průmyslu po celém světě. Přesvědčivé důkazy o příznivém vlivu jogurtu na mládí a zdraví obecně slouží jako základ pro velmi komplexní výzkum jeho vlivu na lidské kůži pro zachování jeho zdraví, vitalitu a krásu.

Proč přírodní kosmetika s probiotickou kulturou?
Přírodní kosmetika s probiotickou kulturou probiotické bakterie Lactobacillus Bulgaricus je speciálně vyvinutou kosmetickou řadou vhodnou na citlivou, suchou a atopickou pleť. Kosmetická řada s přírodním růžovým olejem a probiotickou kulturou se vrací k tradičním složkám používaných po staletí v té nejjemnější kosmetice. Díky těmto dvoum unikátním ingrediencím je kosmetická řada vhodná pro citlivou pleť, které dodává hydrataci a zabraňuje jejímu podráždění.

Čím je kosmetika s obsahem probiotické kultury tak výjimečná?
Jogurtovou kulturu vyrobili jako první antičtí Thrákové již před 7000 lety. Thrákové získávali probiotickou kulturu nejen z jogurtů, ale i kultivací bakterií ze zelených chaluh. Laktobacilky používané v kosmetice byly poprvé vědecky analyzovány a popsány v roce 1905 bulharských studentem medicíny.

Lactobacillus Bulgaricus je však specifickou mléčnokyselinou bakterií, který se od jiných probiotických bakterií značně odlišuje. Je totiž rostlinného původu a nachází se jen na území Bulharska. Jak je to možné? Tato část Evropy nebylo totiž v poslední době ledové obydlena, což umožnilo vývoj unikátní skladně rostlin a mikroorganismů, které se nenachází nikde jinde na světě. Protože při dnešních klimatických a kulturních podmínkách nelze takové prostředí pro vývoj těchto organismů znovu napodobit, můžeme o probiotické kultuře Lactobacillus bulgaricus mluvit jako o unikátním a neopakovatelném světovém bohatsví.


Proč je jogurtová kosmetika tak účinná?

Probiotická kultura pomáhá tvorbě kolagenu, zvyšuje vstřebávání kyslíku buňkami a tím zlepšuje buněčné dýchání až o 115 %. Díky tomu buňky zvyšují své energetické rezervy, které poté využijí na boj s agresivním vnějším prostředím. Výsledkem je zpomalení procesu stárnutí pleti.
Probiotická kultura pomáhá také zvyšovat hydrataci pleti. Během testu realizovaného předními kosmetickými společnosti bylo dokázáno, že po 30 dnech používání probiotické kosmetiky se zvyšuje hydratace pokožky až o 12 %! Není se čemu divit, že je probiotická kosmetika vhodná právě pro zralou či extrémně suchou pleť.

Jaké jsou zásady přírodní kosmetiky s jogurtovou kulturou?
Společnost Biofresh, která je tvůrcem probiotické kosmetické řady, dodržuje řadu zásad pro výrobu přírodní kosmetiky, mezi které patří například:

Přírodní kosmetika bez parabenů
Přírodní kosmetika bez alkoholu
Přírodní kosmetika bez syntetických barviv
Přírodní kosmetika bez ropných derivátů
Přírodní kosmetika bez geneticky modifikovaných organismů
Původní výrobní technologie

Chcete se dozvědět více? Přečtěte si také náš článek o růžovým olejem.

Návrat na obsah
Web Analytics